Виконавчий комітет районної в місті ради Офіційний веб-сайт виконавчого комітету Саксаганської районної в місті ради

Перегляд петиції

Не перейменовувати вулицю

Джамбул Джабаєв народився 28 лютого 1846 року - казахський радянський письменник. Його пісні щиро прославяли життя в СРСР, його пісні "Поема любові та гніву", "Наказ Батьківщини" стали широко відомими у Великій Вітчизняній Війні. Ім'ям Джамбула Джабаєва в 1938-1997 рр. називалось місто на Півдні Казахстану, котрий зараз називається Тараз. В місті йому встановлений пам'ятник у повний зріст. Також його ім'ям названо багато вулиці у інших містах зокрема у Росії та Україні: провулок Джамбула у Липецьку, Санкт-Петербурзі, вулиці в Іжевську, Кургані, Іркутську, Кемерові в Украиїні вулиця Джамбула Джабаєва у Києві, в Ужгороді.

Поезія Джамбула пов'язана с життям народу. Він склав багато ліричних, побутових, соціально-сатиричних пісень, героїчних поем та казок("Собака боя Кардыбая", "Чёрный указ", "Утесен богатырь", "Сказка о Лентяе" и другие)

В статті 22 Конституції України сказано, що "Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вічерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових або внесення змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод".

30.03.2016 р. в КЗШ № 51 відбулося слухання щодо перейменування вулиці Джамбула. Історик із краєзнавчого музею зазначив, що перейменування вулиці Джамбула - не є обов'язковим! Тому що, Джамбул Джабаєв не приймав участі в комуністичному ладі.

Тому, наполягаємо на тому, щоб вулицю Джамбула не перейменували!

Автор: Грищук Богдан ПавловичПетиція від: Фізичної особи
Не зібрано необхідної кількості підписівПочаток збору підписів: 31.03.2016Кінцева дата: 28.06.2016

Необхідна кількість підписів: 1000Зібрано підписів: 0Залишилося зібрати: 1000